More Website Templates at TemplateMonster.com!

ODZIEZ ZEGLARSKA

Dla zeglarzy i wodniaków Yachtaman UBRANIA NA JACHT 

Sprzęt ratunkowy Sportis: środki ratunkowe, kamizelki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne, środek asekuracyjny, kapok, sportis, 50N, 100N, UBRANIE ŻEGLARSKIE, sztormiak, koło ratunkowe, podkowa, Dla: wopr, motorowodniaków, żeglarzy, wodniaków, jachtów, łodzi, psów

 

 

Odzież żeglarska, W tym dziale oferujemy ubiór na każdą pogodę dla osób uprawiających sporty wodne. Klasyczne pełnomorskie dwuczęściowe sztormiaki na jacht i łódź.

Sztormiak ATLANTIC

 

UBRANIE ŻEGLARSKIE “ATLANTIC” Profesjonalny dwuczęściowy pełnomorski sztormiak, wykonany z oddychającej i wodoszczelnej tkaniny.
Kurtka: obszerna, zapinana za zamek dwustronnie rozdzileczy, kryty plisą. Dwie kieszenie dolne ocieplone od wewnątrz polarem, dwie kieszenie poprzeczne zapinane na zamek. Odblaskowy kaptur z daszkiem ocieplony od wewnątrz polarem - chowany w stójce. Wysoki kołnierz z dodatkową osłoną twarzy. Kurtka z elementami odblaskowymi. Dodatkowo ocieplona podpinką wpinaną na zamek.
Spodnie: wysokie, zapinane z przodu na zamek. Elastyczne szelki o regulowanej długości, dwustronna regulacja spodni na wysokości talii. Dwie kieszenie na wysokości ud, dodatkowe wzmocnienia siedzenia i kolan. Odpływy w dolnej części nogawek.

Artykuł Rozmiar Kontakt
Kurtka XS, S, M, L ,XL, XXL tel. 600-858-088
Spodnie XS, S, M, L ,XL, XXL yachtaman@wp.pl
Komplet XS, S, M, L ,XL, XXL
Szczegóły oferty dostępne w naszym sklepie żeglarskim

Przejdź do: >> Sklep żeglarski Yachtaman <<

TABELA ROZMIARÓW:

Kurtki, Spodnie, Kombinezony

Rozmiar

S

38-40

M

42-44

L

46-48

XL

50-52

XXL

54

Wzrost 165-170 170-176 180-185 185-190 188-193

Obw. kl. piersiowej

90-95 97-102 104-109 110-115 117-122
Obwód pasa 70-76 76-82 82-88 88-94 94-100

 

Odzież żeglarska, W tym dziale oferujemy ubiór na każdą pogodę dla osób uprawiających sporty wodne. Klasyczne pełnomorskie dwuczęściowe sztormiaki na jacht i łódź. Sztormiak OFFSHORE

 

UBRANIE ŻEGLARSKIE "OFF-SHORE" Klasyczny dwuczęściowy pełnomorski sztormiak, wykonany z oddychającej i wodoodpornej tkaniny na podszewce siatkowej, szwy uszczelnione taśmą.
Kurtka: obszerna, zapinana na zamek dwustronnie rozdzielczy kryty plisą, dwie kieszenie, kaptur z daszkiem ocieplany od wewnątrz polarem – chowany w stójce, wysoki kołnierz z dodatkową osłoną twarzy (wiatrołap), elementy odblaskowe na rękawach i kapturze.
Spodnie: wysokie zapinane z przodu na zamek, elastyczne szelki o regulowanej długości, dwustronna regulacja na wysokości talii, kieszeń na wysokości uda, dodatkowe wzmocnienia siedzenia i kolan, odpływy w dolnej części nogawek.
Ubranie znakomicie nadaje się dla żeglarzy, trenerów a także pracowników służb terenowych.

Artykuł Rozmiar   Kontakt
Kurtka S, M, L ,XL, XXL   tel. 600-858-088
Spodnie S, M, L ,XL, XXL   yachtaman@wp.pl
Komplet S, M, L ,XL, XXL  
Szczegóły oferty dostępne w naszym sklepie żeglarskim

Przejdź do: >> Sklep żeglarski Yachtaman <<

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie produkty   Kamizelki ratunkowe   Wiosła i bosaki   Osprzęt jachtowy  Chemia

Nasze produkty

Yachtaman -  oferuje Sztywny sztag, rolfok, roler foka, najwyższej jakości sprzęt żeglarski

Sztywny sztag

Sprawdzony produkt, wykonany z najlepszych materiałów.

Yachtaman sprzęt żeglarski - Okucia pokładowe, knagi, półkluzy, kipy, ucha cumownicze, podwięź, przejścia pokładowe, ściągacze, końcówki zakuwane do lin, elementy złączne, śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, nity ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2 i A4.

Okucia pokładowe

Okucia pokładowe ze stali nierdzewnej, świetnie się prezentują.

Yachtaman osprzęt żeglarski - oferuje wodny sprzęt ratunkowy, Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, koła ratunkowe i pozostały sprzęt ratunkowy.

Sprzęt ratunkowy

Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, oraz inny sprzęt  ratunkowy.